شهرک ویلایی الماس لاسم / فروش اقساطی زمین درمنطقه پلور

شهرک ویلایی الماس لاسم / فروش اقساطی زمین درمنطقه پلور

فروش قطعات زمین ویلایی درشهرک رفاهی ، تفریحی و ویلایی الماس لاسم درمنطقه ای مابین پلور و لاریجان درجاده هراز جزو منطقه آمل می باشد . متراژکل شهرک 19هزارمترمربع و دریک منطقه کوهستانی بسیار خوش آب و هوا باویوی بسیارکم نظیر واقع گردیده .

شهرک ویلایی الماس لاسم / فروش اقساطی زمین درمنطقه پلور

مزایای شهرک:

1 – یک منطقه ییلاقی بسیار خوب باویوی  کوه دماوند درنزدیکی شهربزرگ تهران

2 – خاک بکر و دستنخورده مناسب برای کاشت هرنوع درخت و گل و گیاه

3 – امکان ساخت ویلای اختصاصی درهرقطعه به همراه مجوزهای مربوطه

4 – انشعاب آب اختصاصی معدنی ، امکان نصب انشعابات عمومی مانند برق و گاز برای هرقطعه زمین

5 – انشعاب آب معدنی گرم اختصاصی برای هرقطعه زمین

6 – سندشش دانگ عرصه و اعیان (اداره ثبت اسناد و املاک کشوری)

7 – قیمت هرمترمربع زمین ویلایی دراین شهرک به ازای هرمترمربع 1 میلیون و 200 هزارتومان تعیین شده است

8 – امکان ساخت هرنوع ویلا باتوجه به نظر شما توسط این شرکت وجوددارد( خرید به شرط ساخت )

9 – رودخانه خروشان درمجاورت شهرک و دسترسی به جاذبه های منطقه لاسم مانند آبشارآب مرادلاسم

شهرک ویلایی الماس لاسم / فروش اقساطی زمین درمنطقه پلور

از طریق لینک زیر می توانید موقعیت و لوکیشن شهرک ویلایی الماس لاسم را مشاهده فرمایید:

جهت دریافت لوکیشن کلیک فرمایید

شهرک ویلایی الماس لاسم / فروش اقساطی زمین درمنطقه پلور

 

درضمن تعداد قطعات تقسیم بندی شده دراین شهرک تعداد 39 قطعه بوده که درنقشه زیر متراژ قطعات رامی توانید مشاهده فرمایید

لاسم، روستایی است از توابع بخش مرکزی شهرستان آمل در استان مازندران ایران. این روستا، که یکی از ییلاق‌های متعلق به شهرستان آمل است، طبیعت بسیار زیبایی دارد. در گذر از تهران به شهرستان آمل، ۵ کیلومتر بعد از روستای پلور، یک مسیر انحرافی به سمت شرق، جادهٔ هراز را به این روستا وصل می‌کند. این مسیر پوشش آسفالتی دارد و از کیفیت مناسبی برخوردار است. فاصلهٔ روستای لاسم از جادهٔ هراز ۱۴ کیلومتر است که بسیار زیبا است و از جاذبه‌هایی از قبیل منطقهٔ پروانه، چشمهٔ آب سرد، و منظرهٔ مشرف به آبشار باشکوه آب مراد برخوردار است. روستا در دل کوه‌های اطراف قرار دارد و پوشش گیاهی آن، عمدتاً درخت تبریزی است. روستا در کنار یک رودخانه که در گذشته به دریاچهٔ لاسم سرازیر می‌شد، قرار دارد، اما به دلیل رویدادهای طبیعی از قبیل رانش زمین و نیز خاکبرداری غیراصولی از منطقه، دیگر اثری از این دریاچه باقی نمانده‌است.

جمعیت[ویرایش]

این روستا در دهستان بالا لاریجان قرار داشته و براساس آخرین سرشماری مرکز آمار ایران که در سال ۱۳۸۵ صورت گرفته، جمعیّت آن۳۴۶۰ نفر (۵۳۰خانوار) بوده‌است.[۲] زبان مردم لاسم مازندرانی است.

جاذبه‌های طبیعی[ویرایش]

این روستا، جاذبه‌های طبیعی بی شماری دارد.

آبشار آب مراد در آمل در روستای ییلاقی دشت لاسم قرار دارد که مجموعه هفت آبشارهای لاسم است و به آب مراد معروف می‌باشد. آبشار آب مراد لاسم تفرجگاه شاهان قاجار از جمله ناصرالدین شاه بوده‌است.

بر سر در ورودی غار لاسم این دو بیت از ناصرالدین شاه قاجار با تصاویر بدیع و زیبای شکار و شکارچی بر روی سنگ حک شده و قدمت تاریخی دارد:

«بخ بخ این ماء سلسبیل است می‌کند اینجا گذار .. یا که زمزم گشت جاری قدرت پروردگار

خوش بود اینجا سماور با کباب و یار و می .. گه بنوشد گه ببوسد گه خورد گوشت شکار»

در بالای آبشار یخ و برف دائمی یخچال وجود دارد که در بهار آب آن بسیار زیاد بوده و رفته رفته تا شروع سرمایی دوباره کاهش می‌یابد. وجود پوشش گیاهی زیبا و تخته سنگ‌های صیقل داده شده به وسیله آب و آبشارهای کوچک در مسیر رسیدن به آبشار اصلی و نوای چوپانان و وجود قله دماوند در روبرو و آب بسیار سرد و گوارا این منطقه را به بهشتی حیرت‌انگیز بدل کرده‌است. مردم روستا از قول پیشینیان می‌گویند: هر که حاجتی داشته باشد و به زیر آبشار رود به مرادش خواهد رسید.

شهرک ویلایی الماس لاسم / فروش اقساطی زمین درمنطقه پلور

تاریخچه شرکت عمران ابنیه سازان پردیس:

شرکت عمران ابنیه سازان پردیس درابتدا بنام شرکت ارمغان ابنیه سازان زرین پردیس  درشهرپردیس به ثبت رسید و ازسال ۱۳۸۸ درزمینه های عمرانی و ساختمانی درشهرجدیدپردیس مشغول به فعالیت بوده که پس ازثبت تغییرات جدیدهیئت مدیره و ثبت برند لگوی تبدیل به شرکت عمران ابنیه سازان پردیس (سهامی خاص) گردید و بادردست داشتن تجهیزات سبک و سنگین عملیاتهای عمرانی و بابه کارگیری و همکاری نیروهای مجرب فنی و مهندسی توانست درسال ۱۳۹۵ رتبه ۵ ابنیه و صلاحیت پیمانکاری رادریافت نماید.

این شرکت درسالهای گذشته چندین پروژه ساختمانی رادرشهرجدیدپردیس احداث نموده و درحال حاضر 4 پروژه دیگربانام پروژه های الماس پردیس (مجموعه پروژه های  الماس)  راباپیشرفت فیزیکی حدودا60الی 70درصددردست ساخت دارد. و بابرخی ازپروژه های ساختمانی و شرکتهای همکاربه صورت دفترانحصاری فروش قراردادمهندسی فروش پروژه هارادردست داشته است.

درضمن لازم به توضیح است مالکیت سایت و مرجع بزرگ املاک و مستغلات شهرجدید به نام پردیس فایل که زیرنظراتحادیه محترم مشاورین املاک شهرجدیدپردیس بوده ، مربوط به شرکت عمران ابنیه سازان پردیس می باشد.

مجموعه الماس پردیس و شرکت عمران ابنیه سازان پردیس درحوزه صنعت ساختمان موفق به دریافت چندین استانداردبین المللی شده است و بادردست داشتن ماشین آلات به روز و تجهیزات کامل عمرانی آماده همکاری و مشارکت درحوزه صنعت ساختمان می باشد. لازم به ذکراست یکی دیگرازتوانمندیهای این مجموعه تامین بودجه و سرمایه گذاری برروی پروژه های نیمه تمام و تامین واحدهای مسکونی به تعدادجهت ادارات دولتی و شرکتها می باشد.

 

شهرک ویلایی الماس لاسم / فروش اقساطی زمین درمنطقه پلور