پروژه های هلدینگ الماس / پیش فروش آپارتمان درپردیس

پروژه های هلدینگ الماس / پیش فروش آپارتمان درپردیسماس پردیس

پروژه های هلدینگ الماس / پیش فروش آپارتمان درپردیس

جهت دریافت اطلاعات بیشتردرخصوص پروژه های درحال ساخت مجموعه هلدینگ الماس از لینکهای ذیل استفاده فرمایید

پروژه های هلدینگ الماس / پیش فروش آپارتمان درپردیسپروژه های هلدینگ الماس / پیش فروش آپارتمان درپردیس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پروژه های هلدینگ الماس / پیش فروش آپارتمان درپردیس

پیش فروش آپارتمان در پردیس را بانک مسکن ضمانت می کند

پیش فروش آپارتمان در پردیس توسط سازندگان جز روش های جذاب جاسازی مسکن برای خریداران واحدهای مسکونی است. چرا که به علت پرداخت های مرحله به مرحله و بلند مدت ،علاوه بر اینکه سررسید مناسبی برای تامین نقدینگی به ایشان می دهد ریسک افزایش قیمت ملک را کاملا مرتفع می کند. ولی مطلبی که در این وسط هست و سنه هاست دغدغه ملت و قانونگذاران درباره پیش فروش آپارتمان در پدریس شده است. مجموعه تخلفات ذیل در فرآیند قبل خرید و پیش فروش آپارتمان در پردیس است:

عدم سپریدن کامل تعهدات از جانب پیش فروشنده
عدم تکمیل پروژه در سررسید مقرر
فروش یک واحد مسکونی به چند متقاضی
عدم انجام تعهدات مالی از جانب قبل خریدار

برخلاف طرح های زیاد متنوعی که برای ساماندهی و اعتبار بخشی به این بازار جذاب ایجاد شده است و در عمل کارایی لازم را نداشته است این بار بانک مسکن با دست پر پا به این پهنه گذاشته است و با برپایی حساب امانی اخص پیش فروش آپارتمان در پردیس ، می خواهد به نقش کلیدی اش در بازار مسکن تاکید نماید.

حساب امانی اخص پیش فروش آپارتمان در پردیس چیست و به چه کاری می آید؟

شکل ساده سرگذشت از این قرار است: در واقع بانک به عنوان یک امین، واسطه انتقال وجوه تعهد شده قبل خریدار به پیش فروشنده است و شرط این پرداخت تایید ترقی پروژه از سوی بانک است. البته بانک به خاطر این خدمت کارمزد هایی هم مطالبه می کند که در عمل به دلیل کاهش ریسک های دو طرف ،پرداخت این کارمزد بسیار ارزشمند است.

این مطلب را از دست ندهید: وام آپارتمان در پردیس ؟ جزئیات دریافت وام چیست؟؟؟

مکانیزم عملکرد این حساب چگونه است؟

پروژه های هلدینگ الماس / پروژه 180واحدی الماس پردیس / پروژه 48واحدی الماس پردیس

پیش فروشنده با ازدحام از مدارک و اسناد و فرمان احداث ساختمانی به بانک مراجعه میکند و تقاضای افتتاح حساب میکند و چنانچه مستندات و مدارک وی به تایید بانک برسد برای ایشان افتتاح حساب امانی میکنند. با گشایش حساب امانی نزد بانک مسکن،وزارت گذرگاه و شهرسازی، فرمان انتشار اعلان قبل فروش در مطبوعات عمومی را به فروشنده خواهد داد. (انتشار آگهی قبل فروش آپارتمان در روزنامه ها و مجلات بدون اذن وزارت راه و شهرسازی جرم است) در چهره فروش واحد، قرارداد رسمی بین خریدار و فروشنده در دفاتر اسناد رسمی منعقد میگردد. پیش خریدار نیز در بانک مسکن افتتاح حساب میکند. مبالغ واریزی قبل خریدار در این حساب ،بر پای بست، پیشرفت پروژه و تاریخ های موجود در قرارداد به حساب امانی (پیش فروشنده) منتقل خواهد شد.(بدون حق برداشت) در صورت تایید مهندس ناظر ،پیش فروشنده میتواند از حساب امانی پول استحصال کند. و در نهایت تحویل واحد مسکونی در چهره انجام تعهدات از سوی پیش خریدار .

کارمزد بانک چقدر است؟

کارمزد ثابت بانک بابت سپریدن خدمات واسطه گری و اطلاع رسانی هر پیمان نامه یکصد هزار تومان است که پس از نخستین واریز وجه از حساب خریدار کسر خواهد شد. و کارمزد متغیر بانک که نیمه درصد مبلغ معامله است و در درازا معامله و بنا به توافق ،از قبل فروشنده گرفتن میگردد. در درازا مدت پیمان نامه پیش خریدار و قبل فروشنده میتوانند از بانک گزارش واریز وجوه و استحصال های خودشان را از بانک مطالبه کنند. حساب امانی با ارائه پایانکار پروژه و تحویل همگی واحدها یا حسب باره با رای دادگاه مبنی بر بیهودگی قرارداد و یا توافق هر دو سو مبنی بر قسخ پیمان نامه (اقاله) ته خواهد یافت.

پیش خرید آپارتمان در پردیس یا خرید ؟؟!! کدام بهتر است؟ این مطلب را از دست ندهید

 

پروژه های هلدینگ الماس / پیش فروش آپارتمان درپردیس

پروژه های هلدینگ الماس / پیش فروش آپارتمان درپردیس

پروژه های هلدینگ الماس / پیش فروش آپارتمان درپردیس